Zasady współpracy

Logowanie do strony

Po zgłoszeniu i oficjalnym zatwierdzeniu w Dziekanacie każdy z moich dyplomantów otrzyma login i hasło do strony dyplom.best4u.pl. Tutaj po zalogowaniu znajdziecie więcej materiałów i przykładów, które mogą się wam przydać przy pisaniu pracy. Tutaj również będziecie wysyłać kolejne fragmenty waszych prac, które postaram się w miarę regularnie sprawdzać. Upload jest indywidualny dla każego dyplomanta. Do wszystkiego jest odpowiednia istukcja plus moje objaśnienia przy okazji spotkań seminaryjnych.

 

Na stronach umieszczam także wszelkie terminy spotkań oraz dyżurów, w których będzie można mnie zastać.


Pisanie pracy

Po rozpoczęciu pisania pracy można do mnie przysyłać fragmenty pracy do sprawdzenia, najlepiej całe rozdziały lub podrozdziały. Koniecznie nalezy sie zapoznać także ze stroną Jak korzystać z serwisu. Prace należy załączać na tych stronach po zalogowaniu, na jednej ze stron będzie upload. Każdy załącznik musi mieć odpowiednią nazwę, np:

imię.nazwisko-rozdział2.2-wersja1.docx lub .doc.

Jest to niezbędne, by Wasza praca nie zawieruszyła się wśród innych sprawdzanych opracowań.

 

Proszę nie wysyłać plików na moją pocztę elektroniczną, gdyż istnieje duże prawdopodobieństwo, że tam odnajdę je duzo później albo wcale. Pliki na stronie są sprawdzane w kolejności ich zamieszczenia.

 

Po sprawdzeniu pracy w wersji elektronicznej ostatecznę wersję będę sprawdzał po wydrukowaniu i zbindowaniu albo połączeniu jakimś klipsem. Zawsze w takich przypadkach odnajduje się wiele będów i można je poprawić przed ostatecznym wydrukiem.


Dodatkowe materiały

Aby pomóc Wam w napisaniu dobrej pracy po utworzeniu konta w menu Twój dyplom dostepnych jest wiele stron, które nie są widoczne dla niezalogowanych użutkowników. Również w dziale Download zamieszczam dodatkowe materiały, dostępne tylko dla dyplomantów.


Prezentacja na obronie

Każda praca po napisaniu i wydrukowaniu musi zostac obroniona. Czasem podczas obrony przedstawia się prezentację zrobioną za pomocą Power Pointa (np. w BSW). Każdy z Was musi mi taką prezentację przygotować odpowiednio wcześniej i przedstawić do akceptacji. Przewiduję również wystąpienia przed pozostałymi dyplomantami, aby lepiej przygotować się do obrony. To naprawdę pomaga i przydaje się w tym ważnym dla Was dniu.